O nas

Witam Państwa,

Założyłam Beskidzkie Centrum Opieki Domowej Bona z myślą o potrzebach ludzi starszych, chorych, czy zwyczajnie samotnych, którzy potrzebują pomocnej dłoni, troskliwej opieki, towarzystwa ciepłych, serdecznych opiekunów.

Rzeczywistość pokazała, że istnieje duże zapotrzebowanie na pomoc wykwalifikowanych opiekunów medycznych, którzy wiedzą jak radzić sobie z pielęgnacją, higieną, podawaniem leków, karmieniem chorych obłożnie i niepełnosprawnych pacjentów, którzy nie opuszczają domu, czy łóżka.

Zdarza się także, że potrzebna jest jedynie pomocna dłoń starszej osobie, która nie radzi sobie ze sprawami codziennymi: zakupami, porządkami, gotowaniem, praniem, wyjściem na spacer, wizytą u lekarza.

Osoby, które zgłaszają chęć pracy z osobami starszymi (podobnie jak ja w swoich osobistych doświadczeniach) zetknęły się w życiu prywatnym z niesieniem pomocy swoim bliskim – rodzicom, dziadkom. To ludzie sercem oddani, chcący nieść pomoc innym, którzy świadomie zdobywają zawodowe kwalifikacje – uczestnicząc w kursach organizowanych przez Beskidzkie Centrum Opieki Domowej dla opiekunów medycznych.

Bardzo chętnie podejmuję współpracę z osobami doświadczonymi, wykwalifikowanymi.

Ze swojej strony zapewniam, że w długim procesie rekrutacji kandydata na opiekuna dokładam wszelkich starań, by mieć pewność co do uczciwości, rzetelności i oddania tych osób, co potwierdzone jest zebranymi dokumentami.

Dzięki temu z Beskidzkim Centrum Opieki Domowej związana jest liczna grupa wspaniałych ludzi – opiekunek, pielęgniarek, które darzę szacunkiem za ich wiedzę, zaangażowanie, cierpliwość i umiejętność podejścia do każdego pacjenta.

Jeśli więc macie Państwo w domu osobę wymagającą opieki, a sami ze względów zawodowych, zdrowotnych, rodzinnych, czy też ze względu na inne miejsce zamieszkania nie możecie sprawować opieki nad swoim bliskim – skontaktujcie się z Beskidzkim Centrum Opieki Domowej, by przekonać się, że stać Was na taki rodzaj pomocy. Zapewniam, że proponowana pomoc bardzo ułatwia życie samego podopiecznego jak i jego rodziny.

Pomoc opiekunów zależna jest od Państwa wymagań – czasem potrzebny jest ktoś na 1-2 godziny dziennie (np. żeby pomóc przy porannej lub wieczornej toalecie lub by podać obiad), a czasem istnieje potrzeba opieki całodobowej z prowadzeniem domu – taką formę pomocy również Państwo znajdziecie w Centrum Opieki Bona.

W ofercie Beskidzkiego Centrum Opieki Domowej Bona rodzice znajdą troskliwe, sprawdzone i doświadczone nianie i opiekunki dziecięce dla swoich pociech.

Nianie, które kieruję do pracy to panie mające predyspozycje do pracy z dziećmi: serce dla dzieciaczków, zrozumienie, pokłady cierpliwości i spokoju, radość i pogodę ducha oraz poczucie ogromnej odpowiedzialności.

Nianie posiadają stosowne kwalifikacje zawodowe – ukończone kursy odnośnie pielęgnacji i wychowania dzieci, często posiadają referencje od rodzin, u których opiekowały się dziećmi, aktualne zaświadczenia o stanie swojego zdrowia.

Bardzo osobiście podchodzę do dokonywanych wyborów kandydatek na nianie i opiekunki dziecięce – wiem komu chciałabym powierzyć opiekę nad własnymi dziećmi – jestem mamą dwóch pociech – to prosta zasada, którą się kieruję. Dzięki takiemu podejściu mam przyjemność współpracować z fantastycznymi nianiami, z którymi rodzice nie chcą się rozstawać nawet wtedy gdy ich pociechy osiągają wiek przedszkolny.

Zapraszam do skorzystania z różnych form pomocy,  jaką oferujemy.

Iwona Kubica

 

Komentowanie jest wyłączone